Když si chcete pronajmout byt v Brně

Jde o přece jen lukrativní město plné mladých lidí, které svým rozvojem připomínáme města v západní Evropě. V Brně si však při pronájmu bytu musíte dávat pozor na to do čeho jdete, protože majitelé nemovitostí si mají z čeho vybírat a tak jejich nároky na podnájemníky jsou stále náročnější a náročnější.

Počítejte s tím že za pronájem bytu budete muset zaplatit dva nájmy dopředu a plus zálohu. Pokud si berete byt do pronájmu přes realitní kancelář tak vás nemine ani provize, která je ve výši měsíčního nájmu. Vyhýbejte se bytem, ​​v jejichž blízkosti bydlí majitel. Není to totiž dobrý nápad. Převážná část majitelů nemovitostí, kteří bydlí v blízkosti totiž příliš organizuje život nájemníkům a příliš jejich kontrolují.

Nájemní byt si užívejte naplno a to proto, že je jako kdyby váš. Pokud už musíte platit nájemné tak toho využijte naplno. Nebojte se opotřebovat věci v bytě. Máte na to nárok. Dokonce i domácího mazlíčka si do bytu můžete donést ze sebou a není vaší povinností o tom majitele informovat. Doporučujeme také zjistit, zda pronajímatel bytu platí z nájmu daně z příjmu. Pokud neplatí, můžete to při případném sporu nahlásit jako podezření ze spáchání trestného činu neodvedení daní.

Půjčka ihned